Polski English
Jesteś tutaj: Aktualności

Notice: Array to string conversion in /www/public_html/site/Site.class.php on line 461

Notice: Array to string conversion in /www/public_html/site/Site.class.php on line 461

Aktualności

Kolejny zwycięzca wylosowany

2011.09.14

W dniu 31 sierpnia odbyło się kolejne już losowanie nagrody spośród ankiet, które wypełnialiście Państwo odwiedzając naszą stronę internetową lub podczas wizyt w biurze sprzedaży Ogrodów Grabiszyńskich. Nagrodą tym razem był zestaw kina domowego firmy Panasonic.

Zwycięzca wylosowany

2011.04.05

W dniu 31 marca odbyło się losowanie nagrody  spośród wszystkich ankiet,  które wypełnialiście Państwo odwiedzając naszą stronę internetową lub podczas wizyt w biurze sprzedaży Ogrodów Grabiszyńskich.  Nagrodą był telewizor LCD Samsung 37”.

Generalny wykonawca wybrany

2011.02.16

Zakończony został proces mający na celu wyłonienie generalnego wykonawcy budynku T2 realizowanego w ramach II etapu inwestycji Ogrody Grabiszyńskie. Spośród konkurujących ze sobą w drodze konkursu ofert sześciu firm wybrana została PB Inter-System Sp. z o.o. Firma jest obecna na rynku usług budowlanych od dwudziestu lat. Realizując projekty przede wszystkim na rynku wrocławskim, zna ich specyfikę i wymagania klientów.

Najlepsza Realizacja Architektoniczna

2010.06.28
Z przyjemnością informujemy, iż inwestycja Ogrody Grabiszyńskie zajęła I miejsce w konkursie organizowanym przez  PREZYDENTA WROCŁAWIA I TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW WROCŁAWIA na NAJLEPSZĄ REALIZACJĘ ARCHITEKTONICZNĄ.

Kolejne targi mieszkaniowe, kolejna nagroda!

2010.03.22
W dniach 20-21 marca, po raz pierwszy w tym roku, mieliśmy okazję spotkać się z Państwem podczas targów mieszkaniowych organizowanych na terenie wyjątkowego miasta, jakim jest Wrocław.
Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij